Czy szary kolor może pasować do każdego wnętrza?

Wszyscy chcemy, aby nasz dom wyglądał imponująco i miał pięknie zaaranżowane wnętrze. Jednak każde pomieszczenie powinno być praktyczne oraz musi pozwalać swym użytkownikom, żeby maksymalnie wykorzystać dostępne miejsce.

Materac posłaniowy

Autor: Janpol
Źródło: Janpol
lampki stojące

Autor: Sebastian Włoszek
Źródło: http://www.flickr.com
pomoc

Autor: Medisave UK
Źródło: http://www.flickr.com
Wystrój wnętrz w naszym domu musi odzwierciedlać nasze pomysły designerskie oraz nasze pasje. Szary odcień może kojarzyć się z elegancją oraz spokojem. Jest to kolor niezwykle uniwersalny, gdyż nadaje się do większej części wnętrz. Korzystnym rozwiązaniem na oryginalne wnętrze jest podłoga w kolorze szarym. Jeżeli zdecydujemy się na taki krok, możemy podłogę połączyć ze ścianami w tym samym kolorze, ale w odcieniu jaśniejszym. To spowoduje, że wnętrze będzie wyglądać niebanalnie, a jeśli ustawimy we wnętrzu meble z drewna, to utworzymy nowoczesny wygląd. Salon jest miejscem, w którym w trakcie dnia spędzamy najwięcej czasu. Szczególnie wtedy, gdy salon połączony jest z pomieszczeniem kuchennym. W salonie wielokrotnie oglądamy tv, dzieci odrabiają w tamtym miejscu lekcje. Salon jest przeważnie pomieszczeniem znacznym, więc ciemnoszare ściany będą bardzo korzystnym rozwiązaniem. Niezwykle popularny jest pomysł, aby ściana za tv bardzo się wyróżniała. Do wykonania tego typu ściany możemy użyć szarej, przecieranej farby, jaka ma strukturę betonu lub cegieł.
Jeśli chcesz, aby w Twojej kuchni były z drewna albo białe meble, wtedy ciemnoszare ściany będą niezwykle dobrym pomysłem.

Kliknij śmiało ten odnośnik i użyj strony (https://wphw.pl/bielizniarki-szynaka), żeby poznać większą ilość danych na omawiany tutaj temat – one też Cię zainteresują!

Szary kolor ścian pasuje nawet do barwnych mebli, gdyż jest to odcień niezwykle uniwersalny. Nie należy malować ścian farbą, moglibyśmy nakleić tapetę w szarą cegłę lub płytki.

W kuchni z szarymi ścianami pięknie będą wyglądać żółte lub czerwone dodatki. Może to być bordowy czajnik lub seledynowy toster. Jeżeli lubisz w większym stopniu stonowane kolory, to mogłabyś postawić na kolor wrzosowy lub klasyczną czerń i drewno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*