Gdzie znaleźć dobrego dekoratora wnętrz w Warszawie?

Wyposażanie własnego mieszkania jest ostatecznym etapem prac budowlanych lub remontowych. Niejednokrotnie zdarza się tak, że nie posiadamy poczucia estetyki i chcemy oddać ten fragment prac fachowcom. Dobry dekorator zdecydowanie zaprojektuje nam wnętrza jak najlepiej, a stałe konsultacje pozwolą na poczucie, że tak naprawdę dom wygląda dokładnie tak, jak tego oczekiwaliśmy. Początkowo warto poznać różnice pomiędzy dekoratorem a projektantem. Za pomocą tej wiedzy będziemy przekonani, że zatrudniamy odpowiednią osobę.

Bukiet ślubny w roli głównej

Autor: Bukieciarnia
Źródło: Bukieciarnia

Przede wszystkim dekorator powinien mieć głównie wyczucie smaku, to istotniejsze w tym wypadku niż wykształcenie, które nie jest wymagane. Dekorator, jak nazwa wskazuje, dekoruje wnętrza, czyli wyposaża w pewne akcesoria. Dekorator nie musi mieć wiedzy technicznej, gdyż nie zwraca uwagi na aspekty funkcjonalne. Jego pracą jest dobór najlepszych mebli i dodatków oraz dobrego łączenia kolorów. Projektant głównie projektuje wnętrza tak, aby stały się naprawdę funkcjonalne.

Ustalając przebieg projektu z domownikami sprawdza jaki układ będzie najlepszy. Projektant musi z tego względu posiadać odpowiednie wykształcenie. Zdecydowanie musi zwracać szczególną uwagę różne aspekty, np.

Masz apetyt na podobną publikację na opisywany tutaj wątek? Jeśli tak, to raźno kliknij tutaj – to ważna treść (http://www.tablicowo24.pl/kategorie/gabloty/gabloty-korkowe/)!

jeżeli istnieje taka potrzeba – dopasowanie do ludzi niepełnosprawnych. Wszelkie kroki powinny być zgodne z ekologią. Projektant zajmuje się funkcjonalność wnętrz. Trzeba pamiętać, że projektant może w tym samym czasie być też dekoratorem, jednakże nie każdy dekorator może zostać projektantem. Jeżeli interesują nas warszawscy dekoratorzy wnętrz należy przejrzeć ich strony internetowe.

Obecnie niemal wszystkich wiadomości szukamy w Internecie. W związku z czym niemal każda firma jest w nim obecna. Wystarczy wprowadzić w wyszukiwarkę frazę: „dekorator wnętrz Warszawa”, aby otrzymać dużą ofertę proponowanych usług. Na swoich stronach warszawscy dekoratorzy wnętrz zazwyczaj zamieszczają swoje portfolio oraz rekomendacje klientów, w związku z czym z miejsca możemy zapoznać się z ofertą.

zawieszone na ścianie kwiaty z bibuły

Autor: Kelly Hunter
Źródło: http://www.flickr.com

Warto nie bać się, że zatrudnienie dekoratora sprawi, że wnętrza nie będą ostatecznie zgodne z naszym gustem. Wszelkie ruchy są skrupulatnie konsultowane z klientem. Praca jest w pełni nadzorowana przez nas, dlatego też najczęściej wybory trafiają w pełni w nasz gust. Choć za świetnych fachowców zapłacimy nieco więcej, efekt końcowy będzie na pewno odwzorowaniem naszych wymagań, a dom stanie się domem, nie tylko budynkiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*