Jeżeli nie satysfakcjonuje nas widok z naszego okna – najwyższy czas to zmienić i zakupić rolety w dekoracji okien, które całkowicie odmienią wygląd pokoju

Nie zawsze podoba się nam widok za naszym oknem lub po prostu spowszedniało nam codzienne oglądanie tej samej przecznicy. Nawet to, że w okresie zimowym za oknem plucha i szare barwy, może nas czasami zachęcić, żeby widok zza okna odczarować.

Ale jak to zrobić?

Szczęśliwie nie należy się wyprowadzać.

Ten odnośnik prowadzi do niezwykle ciekawej witryny, która posiada równie fascynujące dane na opisywany temat.

Istnieje dużo łatwiejszy przepis na przeistoczenie krajobrazu. Wystarczy nabyć rolety drukowane – więcej informacji o roletach drukowanych możesz znaleźć w internecie. Wystarczy wskazać fotografię i przekazać ją do firmy, która trudni się nadrukiem. Nic bardziej prostszego. Na rolecie możemy wydrukować co tylko zapragniemy – krajobraz gór lub panoramę metropolii. Może to być także zdjęcie drogiej nam osoby lub domowego psiaka. Jeżeli rolety drukowane są kupowane do sypialni trzeba podumać o czymś spokojnym lub romantycznym, natomiast jeżeli powinien być to pokój dziecka – może powinniśmy pomyśleć o fotografii ukochanego bohatera kraskówki naszej latorośli. Chłopcy z pewnością śniliby o fotorolecie ze zdjęciem ubóstwianego piłkarza.

ściana

Autor: Keith Kissel
Źródło: http://www.flickr.com
Rolety drukowane mogą być w popularnych rozmiarach albo mogą być wyjątkowo na zamówienie zamawiającego zrobione na wymiar. Również selekcja niektórych kolorów należy do nas. Niemałym plusem jest to, że rolety co pewnie czas można zmieniać i dzięki temu kompozycja nigdy nam nie obrzydnie.

Przemiany mogą być zainspirowane porami roku albo po prostu chęcią zmiany aranżacji. W szczególności powinno cieszyć to Panie, które często lubią zmieniać dodatki, tak aby dopasowywały się do siebie kolorystycznie – fivaro.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*