Metody na ustawienie ławy z drewna pod oknem

Ukochane miejsce pogaduch w rodzinnym domu? Jasne kuchenny kącik, w którym jest ława i stół. To tam siedzimy i opowiadamy co się działo, jeśli tylko biorę urlop i mogę przyjechać do bliskich.

Razem z siostrą i mamą przygotowujemy sobie w tym czasie jakiejś mega aromatycznej herbaty, zerkamy, czy nasi Panowie są poza zasięgiem słuchu i zaczynamy długie, rewelacyjne kobiece spotkanie. Czasem zdarza się, że któraś z nas kupi coś niesamowicie pysznego albo ma pomysł i wykona jakieś ciasto.

Masz wielki problem ze znalezieniem dobrego rozwiązania Twego dylematu? Na pewno skutecznie może pomóc Ci ta strona meble metalowo drewniane.

Wtedy najczęściej dłużej rozmawiamy!

kuchnia, wystrój, aranżacja

Autor: FoodBankCENC.org
Źródło: http://www.flickr.com

Ostatnimi czasy przyjaciałam by oblewać remont kuchni. Moja mama, która jest znana z dobrego gustu, postanowiła także odmienić miejscówkę, w której zazwyczaj zasiadamy. Stara ława przy oknie była wykonana z białego drewna. Wymieniona jest w odcieniu wymienionych kuchennych mebli. Zrobiona z dębu, wyglądałaby totalnie mądrze, gdyby nie wielobarwne poduszki, które kładziemy na dużej drewnianej ławie pod oknem. Są dla nas optymalnym siedziskiem, tym samym totalnie ubarwiają stonowaną kuchenną przestrzeń. Osobiście, kiedy przybyłam do rodziców i weszłam pierwszy raz w kuchni po przearanżowaniu mebli i wyremontowaniu podobało mi się

.

Wzorzyste obicia, z których wykonane są poduszki zamocowane na ławie i krzesłach są z materiału, która jest plamoodporna – dzięki temu prościej będzie ja zachować w czystości nawet w zalania napojem. No i te odcienie, różne wzorki – idealnie! Natychmiast pożałowałam, że nie mam takiej kuchni w wynajmowanym mieszkaniu, a jedynie maleńki aneks. No, trudno!
aranżacja kuchni, wystrój kuchni
Surfowałam w necie jakieś ciekawe pomysły. Polecam spojrzeć tutaj: a na pewno znajdziecie koncepcję dla siebie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*