Są tacy, którzy bywają urodzonymi podróżnikami – każdą możliwą chwilę spędzają na zwiedzaniu jakiś miast na naszym kontynencie oraz na świecie

Jeśli miłośnik podróży urządza dom, to na pewno będzie tam wiele akcentów jego wyjazdów. Na szafkach dostrzeżemy przeróżne souveniry, a na ścianie ujrzymy pocztówki albo fotografie.

A co stałoby się, gdyby na jednej ze ścian w salonie umiejscowić nasze ukochane ujęcie w dużym formacie? Przyniosłoby to oszałamiający efekt. Pomocne w tym bywają fototapety miasta. Mamy możliwość wybrać coś z tych fotografii, które oferuje nam firma lub mamy prawo im polecić wykonanie własnego ujęcia. Będziemy wówczas zachwyceni. Popijając przed pracą kawę albo jedząc obiad będziemy stale patrzeć na nasza fototapetę i będzie to wywoływać radość na naszej buzi. Przypomnimy sobie naszą wyprawę i znów będziemy śnić o następnej.
glamour

Autor: Thomas Quine
Źródło: http://www.flickr.com
Wybierając ujęcie miasta, powinniśmy być pewni, że to nasze ukochane ujęcie. Musimy podumać czy pasuje to do naszego salonu i czy korzystniej będzie wytypować zdjęcie zrobione za dnia lub nocą? Jeżeli zdecydujemy się nocne ujęcie, to pomimo że zdjęcie samo w sobie jest świetne, może okazać się, że efekt końcowy jest niezadowalający, gdyż wprowadziliśmy mrok do naszego pokoju. A przecież wszyscy wiedzą, że celem wystroju wnętrz jest rozjaśnianie pokoi i optyczne ich powiększanie.

Frapuje Cię tematyka poruszana w tym artykule? Przeczytaj ponadto również inne podobne posty – po prostu wejdź tutaj nowoczesne rozwiązania w budownictwie.

Ciemne barwy jednak temu nie sprzyjają.

Dlatego trzeba swoją decyzję przemyśleć dokładnie, a jeżeli nie jesteśmy zbyt pewni, to możemy się skonsultować z fachowcem.
Wybór fototapety powinien być skrupulatnie przemyślany, żeby podobał się nam na długie miesiące.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*