Szkło elementem wystroju firmy! Czytaj!

Aranżowanie pomieszczeń to działalność mogło by się wydawać niezbyt istotna, żeby nie powiedzieć poboczna. Ktoś mógłby zapytać: jakim sposobem ładne pomieszczenie ma pomóc w prowadzeniu firmy? Odpowiedź nie będzie bezsporna. Faktycznie, same estetyczne ściany i kwiaty we wnętrzu na wydajność pracowników mają niewielki wpływ.

szkło - lacobel

Autor: Lacobel.eu
Źródło: http://lacobel.eu/

Większy mają na samopoczucie pracobiorców, i w ten sposób aranżacja wnętrz oddziałuje na zdolność produkcyjną.

Czy tymczasem istnieje wpływ bezpośredni przemyślanego układu pomieszczenia na zdolność produkcyjną? Zapewne tak, nie ma przeszkód by połączyć ergonomię z estetyką. Nie zawsze musi to być wcale kosztowna inwestycja. Przykładem może tu być choćby podział dużego wnętrza biurowego na mniejsze części. Świetnie do tegoż celu nadadzą się ścianki szklane. Prezentują się niezwykle nowocześnie, równocześnie umożliwiają pracownikom komfort tworząc minimalną powierzchnię osobistą. Odpowiednio grube ścianki szklane mogą świetnie izolować akustycznie, co zapewne pozwoli na skupienie się na pracy. Jednocześnie szkło jest materiałem bardzo estetycznym – bez problemu możemy na nim ulokować eleganckie logo przedsiębiorstwa.

Czy uzyskane tu informacje są atrakcyjne? Jeżeli tak, to więcej zobaczysz w ofercie, która też niewątpliwie będzie zachęcająca.

Tego rodzaju rozwiązania świetnie sprawdzą się w dziale obsługi klientów. Zapewniają dyskrecję w trakcie omawiania spraw, jednocześnie pracownik ma możność obserwowania całego pomieszczenia zaś interesant ma odczucie iż firma jest otwarta jak też oczekuje na niego.

ścianki szklane

Autor: Uqbar is back
Źródło: http://www.flickr.com/photos/uqbar/4372308/sizes/o/

Możemy zapytać czy takie rozwiązanie jak ścianki szklane to bezpieczne rozwiązanie. I w tym przypadku odpowiedź jest twierdząca. Najnowocześniejsze metody wytwórczości tafli szklanych umożliwiają zastosowanie tego materiału prawie wszędzie. Zaletą stosowania szkła jako elementu konstrukcyjnego może być fakt, iż stosunkowo łatwo łączy się ono z innymi materiałami. Pozwala nam to na puszczenie cugli fantazji w sposób w zasadzie nieskrępowany.

Ścianki szklane mogą zostać ozdabiane fragmentami metalowymi, kamienieniami szlachetnymi, albo tworzywami syntetycznymi. Dla przykładu bardzo ciekawie przedstawia się taka przegroda w zestawieniu z kutym logotypem firmy. Możemy też znaleźć takie elementy wykonane z tak zwanego oszronionego szkła. Sporym walorem podobnego rozwiązania jest fakt, że ścianki takie są prostsze w utrzymaniu schludności aniżeli ścianki z innych materiałów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*