W jaki sposób urządzić pokój młodzieżowy dla dziewczyny?

Kiedy nasze dziecko dorasta, poszukujemy nowych podejść aranżacyjnych, aby ulubiony pokój naszej pociechy był w stanie podołać jej oczekiwaniom.
Z dziewczętami rzecz jest o tyle skomplikowana, iż dla nich (jak też odwiedzających je koleżanek) liczy się przede wszystkim ładny oraz porywający wygląd wnętrza.

Funkcjonalność w oczach dziecka schodzi na plan drugi, jednakże od tego ma nas, byśmy potrafili połączyć przyjemne z praktycznym. Najodpowiedniejszym podejściem będzie użycie wielofunkcyjnych mebli, które nie jedynie są praktyczne, ale też śliczne.
atmosfera
Większa część dziewczyn lubi zabarwienia fioletu i różu. Przyzwyczailiśmy je do tego od najmłodszych lat, zatem nie ma się co dziwić owym słabościom. Nasza propozycja aranżacyjna to utrzymane w prawdziwie dziewczęcym, liliowym kolorze pomieszczenie. Jeżeli pokój jest względnie mały, można zaoszczędzić miejsce lokując w nim piętrowe łóżko. Pomysł będzie o tyle nietypowy, kiedy posłanie to znajdować będzie się na wierzchu szafki na ciuchy. Pewne mocowanie i dołączona drabinka sprawią, że będzie to najlepszy kącik na wieczorne rozmyślania i pisanie dziennika. W narożniku pomieszczenia, pod oknem, ulokuj małe, kątowe biurko. Dzięki swojemu układowi doskonale spożytkuje ów kawałek przestrzeni, dając do dyspozycji sporo miejsca na podręczniki, kajety, bądź komputer. Należyte oświetlenie biurka stylowy sekretarzyk sprawi, że latorośl nie będzie tracić wzroku ślęcząc całymi wieczorami przy lampce.

Obok biurka zmieści się następna, nieduża komódka, a na niej delikatny regał. Wygoda oraz funkcjonalność. Sako pufy także idealnie nadają się do młodzieżowego pomieszczenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*