Znakomity pomysł na dodanie dzieciom nieco odwagi

Każdy opiekun rozumie, że lampka nocna może ułatwić dzieciom zaśnięcie. Ułatwiają one również bezpieczne przejście szkraba do toalety, natomiast opiekunom umożliwiają także zbadania czy u smyka jest wszystko ok.
Tego typu lampka nocna dla dziecka rzuca trochę więcej światła, niż lampka podłączona do gniazdka, jednak wciąż pozostawia pokoik malucha w pewnym półmroku.

Znakomicie sprawdza się w miejscu, gdzie chcielibyśmy dla przykładu nakarmić w nocy dzidziusia. Lampki nocne mogą też spełniać funkcję ozdobną. Niektóre z nich posiadają funkcję wyświetlania gwiazd czy nawet gwiazdozbiorów na płaszczyźnie sufitu albo ściany. Są także takie lampki, które łączą w sobie funkcję oświetlenia pokoju oraz funkcję pozytywki. To bardzo ułatwia maluchom zasypianie. Lampki nocne dla dzieci, które podłącza się bezpośrednio do kontaktu, są chyba najmniejszymi dostępnymi w sprzedaży lampkami nocnymi. Można je kupić w wielu barwach, a ich zaletą jest to, że rzucają bardzo przytłumiony strumień światła.
Jadalnia

Autor: Wendy Harman
Źródło: http://www.flickr.com
Z drugiej jednak strony jest ono wystarczające, aby efektywnie oświetlić drogę do innego pokoju albo do łazienki. Bardzo dobrym pomysłem jest wykorzystanie takich lampek na klatce schodowej lub w przedpokoju. Jeżeli chodzi o wygląd, to mogą one mieć delikatnie zaokrąglony lub płaski kształt i rzucać pojedyncze albo wielokolorowe światło. Co interesujące, co poniektóre lampki do pokoju dziecka, mogą mieć formę jabłuszka, motylka lub księżyca czy gwiazdki. Oczywiście dostępne są również ponadto inne kształty.

Należałoby również wspomnieć, że bardziej innowacyjne modele lampek mogą mieć wbudowany czujnik zmierzchu. Powoduje on to, że lampka sama odłącza się, gdy jest jasno albo włącza w takiej sytuacji, gdy zrobi się wystarczająco ciemno.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*