Z których materiałów mogą być produkowane meble na indywidualne zlecenie?

Dużo osób nie chce kupować dla siebie mebli wprost w sklepie meblowym, ponieważ produkty, które są tam oferowane, są też dostępne dla setek tysięcy pozostałych nabywców.

Jednak dla indywidualistów funkcjonuje pewne rozwiązanie. Można bowiem zamówić zrobienie mebli do swego budynku kompetentnemu fachowcowi.

meble na zamówienie

Autor: Robert Cupisz
Źródło: http://www.flickr.com
fotel

Autor: Frost Museum
Źródło: http://www.flickr.com
Pomógłby on nam w zagospodarowaniu wnęk przerabiając je na ciekawe regały albo całą garderobę. My, jako zamawiający, moglibyśmy ustalić, jakiego rodzaju detale oraz świadczenia nas interesują. Moglibyśmy podać konkretne rozmiary, kolory, ilości półek, drzwi czy też ewentualne wyposażenie dodatkowe. Mogłyby to być włączające się automatycznie po otwarciu drzwi lampy ledowe, ograniczniki oraz odboje, które mogłyby zabezpieczać drzwiczki przed uderzeniem o framugę szafy czy też drążek na wieszaki. Jednak meble na zamówienie to nie tylko meble (zobacz komoda drewniana dębowa) do zagospodarowywania obecnych wnęk. Firmy, które proponują przeprowadzenie tego typu mebli, zazwyczaj są zatrudnieni w celu przygotowania bardzo funkcjonalnych mebli kuchennych.
Jest to szczególnie doskonałe rozwiązanie dla osób, które posiadają w domu relatywnie małą kuchnię lub dla tych odbiorców, którzy pragną dopasować wygląd mebli znajdujących się w kuchni do innych tego typu składników wyglądu domu. To doskonałe wyjście dla osób, które mają tzw. otwartą kuchnię, czyli w ich domu nie ma drzwi z kuchni do np. jadalni. W meblach na zamówienie można wykorzystać m.in.

płytę fornirowaną, laminowaną czy też rattanową. Fronty mogłyby być foliowane czy też drewniane. Funkcjonuje też możliwość wybrania blatów czy też nawet poszczególnych okuć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*