Wspaniale jest móc oddziaływać na charakter własnego domu – bądź architektem światła

Dodatnia energia, która jest w nas samych sprawia, że nasze wnętrze emituje także pozytywną atmosferą . Jeśli jesteśmy pozytywnie nastawieni do świata i żyjemy w zgodzie z sobą i z otoczeniem, które jest wokół nas, sprawiamy, że dom staje się pełen porządku i spokoju.

Umeblowanie i dodatki, którymi się otaczamy i którymi dekorujemy nasze mieszkanie emanuje swoją energią.

Ta solidna oferta (http://inoffice.pl/biuro-wirtualne/), którą przygotowaliśmy dla miłośników omawianej problematyki, posiada zbliżone informacje na to ciekawe zagadnienie – sprawdź tu.

I jedynie od nas zależy czy będą emitować dobrą czy złą energię. Nie ważne

lampa

Autor: N@ncy N@nce
Źródło: http://www.flickr.com

jakiej wielkości jest nasze mieszkanie i gdzie jest ulokowane oraz jakie na czasie są stylizacje wnętrzarskie. To od naszej pomysłowości i wyczucia smaku zależy jak będą wyposażone nasze pokoje.

Podstawową zasadą jest aby stworzyć wnętrze, w którym będziemy czuli się wspaniale a wówczas dodatnia energia będzie wydzielana na innych domowników i gości naszego domu. Nie ulega wątpliwości, że nie tylko meble, barwy ścian a także światło dzienne jest tym elementem, który bezwzględnie oddziałuje na klimat domu (więcej na ). W internecie można znaleźć sporo informacji jakie lampy do aneksu kuchennego (tu) do jakiego stylu pasują, jakie są reguły zakładania oświetlenia do konkretnych pomieszczeń. Bogactwo oferowanych lamp jest tak wielka, że śmiało możemy sami wykreować oświetlenie, w zgodzie z własnymi odczuciami.

A gdy już wybierzemy plafon london (tutaj), nie musimy oglądać się na to czy wkomponuje się w styl który, jest akurat na topie. Dzisiaj możemy swobodnie łączyć różne stylizacje. Pomysły do tworzenia własnego wnętrza, możemy czerpać ze wszystkiego: z malarstwa, z muzyki, z ulicy, z rozmów z przyjaciółmi. Wykrzesać ze swojej duszy twórcze projekty i stworzyć nastrój, który będzie wspólnym mianownikiem pomiędzy własnymi rozwiązaniami a naszymi pasjami i tego co jest dla nas istotne. Bo dobrze dopasowany plafon do przedpokoju służy do oświetlenia wnętrza ale ma być także dla nas fascynującym przedmiotem samym w sobie. Każdy może być architektem we własnym mieszkaniu bo każdy z nas ma w sobie trochę z twórcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*